header
 
great britain flag
 
Logo ATEC
Cautare
 
/ Periferice / Cisco - Switch-uri / Switch Cisco SF 200-48 (SLM248GT-EU)
CISCO



Specificatii Specificatii
Cisco 200 Series <br>Switches SB.pdf Cisco 200 Series
Switches SB.pdf
Quick Start Guide Quick Start Guide
Administration Guide Administration Guide
Open Source Open Source
Cisco Switch Portfolio Cisco Switch Portfolio
Adaugati in cos Solicitati oferta

Switch Smart Cisco SF200-48
48 Porturi Fast Ethernet + 2 Combo Gigabit/ mini-GBIC
Switch Cisco SF 200-48 (SLM248GT-EU) big picture
Adaugati in cos Solicitati oferta
Cod produs:
SLM248GT-EU 
Switch Cisco SF 200-48 Smart, 48 Porturi 10/100
+ 2 Combo Gigabit/mini-GBIC (pn: SLM248GT-EU);
1.656
Lei
TVA inclus
[ Compara cu produse similare ]   
ACCESORII OPTIONALE
MGBSX1 Cisco MGBSX1 1000BASE-SX SFP transceiver, fibră optică multimode, lungime de undă 850 nm, până la 550 m;
594  Lei
SWITCH-URI INTELIGENTE CISCO SERIA 200 SMALL BUSINESS

Switch-urile inteligente Cisco din Seria 200 Small Business, combină performanța rețelei și fiabilitatea acesteia pentru construirea unei rețele IT de bază pentru afaceri. Aceste switch-uri administrabile de prim nivel, asigură la un preț bun, facilitățile esențiale rețelei și managementul facil de care aveți nevoie;

Switch-urile inteligente Cisco din Seria 200 oferă:

Numeroase caracteristici - Realizarea unei rețele IT de clasa business cu facilități importante, cum ar fi Calitatea Serviciilor, Power over Ethernet și Suport IPv6;

Configurare simplificată - Sunt eliminate procedurile complexe de configurare prin utilizarea interfeței bazate pe browser-ul acestui dispozitiv;

Performanță - Transferul informațiilor la viteza de care aveti nevoie, rapidă și fără erori;

Securitate - Asigurați informațiilor din rețeaua dvs. condiții maxime de siguranță împotriva accesului neautorizat;

O soluție prietenoasă mediului - Switch-urile Cisco optimizează consumul de energie asigurând eficiență energetică fără compromiterea performanțelor;

Utilizare relaxată - Echipamentele din această grupă de performață sunt protejate de garanția Cisco iar fiabilitatea lor generează o medie a timpului de bună funcționare de 218.964 ore sau 9.123 de zile (25 de ani).

Alte avantaje oferite de Cisco prin Seria 200:

Conectivitate Ethernet
◊ Alegeți între 24 și 48 de porturi Fast Ethernet (10/100Mbps) sau între 8 și 50 de porturi cu viteză de transfer Gigabit Ethernet (10/100/1000Mbps);
◊ Alimentarea echipamentelor conectate la switch prin cablul Ethernet (PoE) este disponibilă pentru ambele tipuri de porturi Gigabit Ethernet și Fast Ethernet.

Caracteristici avansate
◊ Integrare QoS pentru prioritizarea traficului senzitiv al întârzierilor;
◊ Protocoale de securitate, cum ar fi IEEE 802.1x pentru controlul accesului la rețeaua dvs.;
◊ Suport nativ pentru IPv6 alături de tradiționalul IPv4.

Eficiență energetică și Design
◊ Economisește energie și optimizează puterea consumată prin întreruperea automată a alimentării porturilor identificate a fi inactive;
◊ Integrarea sistemului inteligent ce reglează consumul de energie în funcție de lungimea cablului de legătură;
◊ Opțiunile switch-urilor cu 26 și 50 porturi permit porturi suplimentare.

Configurare ușoară și management
◊ Include instrumente intuitive, bazate pe browser, care simplifică procesele de configurare, management și depanare;
◊ Obține automat adresa IP cu ajutorul facilității Cisco FindIT;
◊ Oferă automat securitate și configurarea portului QoS.


CISCO SMART SWITCH SF 200-48

Switch Cisco SF 200-48 (SLM248GT-EU) wide image additional information


CARACTERISTICI TEHNICE
Tipul echipamentuluiSmart Switch Administrabil
Porturi50 Porturi:
• 48 Porturi Fast Ethernet (10/100Base-T);
• 2 Porturi Combo* Gigabit Ethernet (10/100/1000Base-T) / Mini-GBIC* (fibră optică).
Performanțe◦ Capacitate de transfer în Milioane de Pachete/secundă: 10,12 MP/s (1 pachet=64 Bytes)
◦ Capacitate transfer date: 13,6 Gb/s
MTBF (media timpului de bună funcționare)• Număr de ore: 267.865 = 11.161 zile = 37 ani;
• Temperatură test: 40°C
Memorie tampon (pachete)8 Mbiți
Memorie Flash16 MBytes
Memorie CPU128 MBytes
MAC tablemaxim 8000 adrese
Jumbo framesFrame sizes up to 10 KB supported on 10/100 and Gigabit interfaces
Tip cablu interfață portUnshielded twisted pair (UTP) Category 5 or better for 10BASE-T/100BASE-TX; UTP Category 5 Ethernet or better for 1000BASE-T
Indicatoare LEDSystem, Link/Act, Speed
Layer 2* (Data Link Layer)• Spanning Tree Protocol (STP):
◦ Standard 802.1d;
◦ Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default.

• Port grouping - Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP):
◦ Up to 4 groups
◦ Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation.

VLAN - Support for up to 16 VLANs simultaneously (out of 4096 VLAN IDs)
Port - based and 802.1Q / tag-based VLANs

• Voice VLAN - Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS

• Internet Group Management Protocol (IGMP) Ver, 1 & 2 snooping - IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 256 multicast groups

• Head-of-line (HOL) - blocking prevention
Securitate• IEEE 802.1X - RADIUS authentication and accounting, MD5 hash

• Port security - Locks MAC addresses to ports, and limits the number of learned MAC addresses

• Storm control - Broadcast, multicast, and unknown unicast

• DoS attack prevention
Calitatea Serviciilor• Priority levels: 4 hardware queues

• Scheduling:
◦ Strict priority and weighted round-robin (WRR)
◦ Queue assignment based on differentiated services code point (DSCP) and class of service (802.1p/CoS)

• Class of service: Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/type of service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ)

• Rate limiting: Ingress policer, per VLAN and per port
Standarde• Standards: ◦ IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, ◦ IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, ◦ IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, ◦ IEEE 802.3ad LACP, ◦ IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, ◦ IEEE 802.3x Flow Control, ◦ IEEE 802.1D (STP), ◦ IEEE 802.1Q/p VLAN, ◦ IEEE 802.1w RSTP, ◦ IEEE 802.1X Port Access Authentication, ◦ IEEE 802.3af, ◦ RFC 768, ◦ RFC 783, ◦ RFC 791, ◦ RFC 792, ◦ RFC 793, ◦ RFC 813, ◦ RFC 879, ◦ RFC 896, ◦ RFC 826, ◦ RFC 854, ◦ RFC 855, ◦ RFC 856, ◦ RFC 858, ◦ RFC 894, ◦ RFC 919, ◦ RFC 922, ◦ RFC 920, ◦ RFC 950, ◦ RFC 951, ◦ RFC 1042, ◦ RFC 1071, ◦ RFC 1123, ◦ RFC 1141, ◦ RFC 1155, ◦ RFC 1350, ◦ RFC 1533, ◦ RFC 1541, ◦ RFC 1542, ◦ RFC 1624, ◦ RFC 1700, ◦ RFC 1867, ◦ RFC 2030, ◦ RFC 2616, ◦ RFC 2131, ◦ RFC 2132, ◦ RFC 3164, ◦ RFC 2618.
Protocol Internet Ver.6IPv6: ◦ IPv6 host mode, ◦ IPv6 over Ethernet, ◦ Dual IPv6/IPv4 stack, ◦ IPv6 neighbor and router discovery (ND), ◦ IPv6 stateless address auto-configuration, ◦ Path maximum transmission unit (MTU) discovery, ◦ Duplicate address detection (DAD), ◦ Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6, ◦ IPv6 over IPv4 network with Intra-Site Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support

• IPv6 QoS - Prioritize IPv6 packets in hardware

• Multicast Listener Discovery (MLD) snooping - Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers

• IPv6 applications - Web, ping, Simple Network Time Protocol (SNTP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP), RADIUS, syslog, DNS client

• IPv6 RFCs supported: ◦ RFC 2463: ICMP ver. 6, ◦ RFC 3513: IPv6 address architecture, ◦ RFC 4291: IPv6 addressing architecture, ◦ RFC 2460: IPv6 specification, ◦ RFC 2461: Neighbor discovery for IPv6, ◦ RFC 2462: IPv6 stateless address auto-configuration, ◦ RFC 1981: Path maximum transmission unit (MTU) discovery, ◦ RFC 4007: IPv6 scoped address architecture, ◦ RFC 3484: Default address selection mechanism, ◦ RFC 4214: ISATAP tunneling, ◦ RFC 4293: MIB IPv6: Textual conventions and general group, ◦ RFC 3595: Textual conventions for IPv6 flow label.
Management• Web user interface: Built-in switch configuration utility for easy browser-based device configuration (HTTP). Supports configuration, system dashboard, system maintenance, and monitoring

• Remote Monitoring (RMON): Embedded RMON software agent supports one RMON group (statistics) for enhanced traffic management, monitoring, and analysis

• IPv4 and IPv6 dual stack: Coexistence of both protocol stacks to ease migration

• Firmware upgrade: Web browser upgrade (HTTP) and TFTP

• Port mirroring: Traffic on a port can be mirrored to another port for analysis with a network analyzer or RMON probe. Up to 4 source ports can be mirrored to one destination port. A single session is supported.

• VLAN mirroring: Traffic from a VLAN can be mirrored to a port for analysis with a network analyzer or RMON probe. Up to 4 source VLANs can be mirrored to one destination port. A single session is supported.

DHCP (Options 66 and 67): Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) options facilitate tighter control from a central point (DHCP server) to obtain IP address, auto-configuration (with configuration file download)

• Text-editable config files: Config files can be edited with a text editor and downloaded to another switch, facilitating easier mass deployment

• Smartports: Simplified configuration of QoS and security capabilities

• Auto Smartports: Applies the intelligence delivered through the Smartport roles and applies it automatically to the port based on the devices discovered over CDP or LLDP-MED. This facilitates zero touch deployments.

• Cloud services: Support for FindIT Network Discovery Utility and Cisco OnPlus

• Localization: Localization of GUI and documentation into multiple languages

• Other management: HTTP, RADIUS, port mirroring, TFTP upgrade, DHCP client, BOOTP, SNTP, ping, syslog

Module SFP compatibile• MFE Transceivers :
◦ 100BASE-BX-20U SFP transceiver (single-mode fiber), 1310 nm, max. 20 km - (pn: MFEBX1);
◦ 100BASE-LX SFP transceiver (single-mode fiber), 1310 nm, max. 2 km - (pn: MFELX1);
◦ 100BASE-FX SFP transceiver (multimode fiber), 1310 nm, max. 10 km - (pn: MFEFX1);

• MGE Transceivers :
◦ 1000BASE-BX-20U SFP transceiver (single-mode fiber), 1310 nm, max. 40 km - (pn: MGBBX1);
◦ 1000BASE-LH SFP transceiver (single-mode fiber), 1310 nm, max. 40 km - (pn: MGBLH1);
◦ 1000BASE-LX SFP transceiver (single-mode fiber), 1310 nm, max. 10 km - (pn: MGBLX1);
◦ 1000BASE-SX SFP transceiver (multimode fiber), 850 nm, max. 550 m - (pn: MGBSX1).
Discovery• Link Layer Discovery Protocol (LLDP) (802.1ab) with LLDP-MED extensions - LLDP allows the switch to advertise its identification, configuration, and capabilities to neighboring devices, which store the data in an MIB. LLDP-MED is an enhancement to LLDP that adds the extensions needed for IP phones.

• Cisco Discovery Protocol - The switch advertises itself using the Cisco Discovery Protocol

• Bonjour - The switch advertises itself using the Bonjour protocol.

Power over Ethernet (PoE)Nu este cazul
Eficiență EnergeticăEEE Compliant (802.3az) - Supports on all copper GE ports (SG200 models).

• Energy Detect:
◦ Automatically turns off power on Gigabit Ethernet RJ-45 port when the switch detects a link down
◦ Active mode is resumed without loss of any packets when the switch detects the link is back up

• Cable length detection - Adjusts the signal strength based on the cable length. Reduces the power consumption for cables shorter than 10 m.
Mod economie energetică Energy Detect
Resurse minime• Web browser: Mozilla Firefox version 2.5 or later; Microsoft Internet Explorer version 6 or later
• Category 5 Ethernet network cable
TCP/IP, network adapter, and network operating system (such as Microsoft Windows, Linux, or Mac OS X) installed on each computer in the network
ButoaneReset
ALIMENTARE, MEDIU & DIMENSIUNI
Tip sursă alimentareSursă internă
Tensiune de intrare100 ~ 240V
Frecventă curent alternativ50 ~ 60 Hz
Curent de intrare0,267 A
Putere consumată26,8 W
Tensiune de ieșire12 Vc.c.
Curent de ieșire4,5 A
Emisii acusticeNu este cazul
Temperatura operare0° ~ 40°C
Umiditate10 ~ 90% - noncondensing
Disipare termică91,5 BTU/h
Dimensiuni echipament (L x H x A)440 x 44 x 257 mm
Greutate3,42 Kg
GARANTIE5 ANI

PRODUSUL LIVRAT INCLUDE:
• Cisco SF 200-48 Smart Switch
• Power cord
• Mounting hardware
• CD-ROM with user documentation (PDF) included
• Quick-start guide

DICTIONAR *
GBIC - Gigabit Interface Converter - Convertor de interfață Gigabit;

Port Combo - Port Gigabit Ethernet combinat cu un port Mini-GBIC (numit și SFP), care utilizează aceeași interfață și număr de port. Practic este un singură interfață (port fizic) proiectată cu două tipuri de conexiuni, una pentru cablu, alta pentru fibră optică. Cele două conexiuni nu pot funcționa simultan;

OSI - Open Systems Interconnection (ISO/IEC 7498-1);

OSI Model - Open Systems Interconnection Model: este un model conceptual care caracterizează și standardizează funcțiile interne ale unui sistem de comunicații prin divizare în straturi (layers) funcționale. În cazul nostru: 1. Physical layer 2. Data link layer 3. Network layer 4. Transport layer 5. Session layer 6. Presentation layer 7. Application layer;

QoS - Quality of Service - Calitatea serviciului se referă la mai multe aspecte legate de telefonie și rețele de calculatoare care permit transportul informațiilor cu cerințe speciale. Au fost dezvoltate tehnologii multiple pentru a permite rețelelor de calculatoare să devină la fel de utile ca rețelele de telefonie atât pentru comunicații audio cât și pentru noile aplicații cu cerințe dedicate serviciilor.;

SFP - Small Form-factor Pluggable (SFP) - Format Mic Conectabil, modul pentru transferul informației pe fibră optică și metodă de efectuare a comunicațiilor optice;

ECHIPAMENTE COMPATIBILE

Back

 
Produse noi
Konica Minolta bizhub C650i new product
Konica Minolta bizhub C550i new product
Konica Minolta bizhub C450i new product
bizhub C360i Configuratii new product
bizhub C300i Configuratii new product
bizhub C250i Configuratii new product
Canon imagePPROGRAF TM-305, Format A0 new product
Canon imagePPROGRAF TM-300, Format A0 new product
Canon imagePPROGRAF TM-300 MFP L36ei, Format A0 new product
Canon imagePPROGRAF TM-205, Format A1 new product
Canon imagePPROGRAF TM-200, Format A1 new product
Promotii consumabile
TN-222 Cartus Toner Negru (12K)...
153 Lei
TN-222 Cartus Toner Negru (12K) Konica Minolta pentru bizhub 266 și 306 (A98R050) promotion
DR-312K Unitate Cilindru Konica...
553 Lei
DR-312K Unitate Cilindru Konica Minolta (80K) pentru bizhub 227 pn: A7Y00RD promotion
DR-312K Unitate Cilindru Konica...
553 Lei
DR-312K Unitate Cilindru Konica Minolta  (100K) pentru bizhub 287 pn: A7Y00RD promotion
Rola Separare Konica Minolta, pentru...
58 Lei
Rola Separare Konica Minolta, pentru echipamente bizhub pn: 4034015101 promotion
Rola de Separare Konica Minolta pn:...
35 Lei
Rola de Separare Konica Minolta pn: 9J07340901 promotion
DV-214K Unitate Developare Negru...
507 Lei
DV-214K Unitate Developare Negru (600K) Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A85Y03D); promotion
DR-312K Unitate Cilindru Konica...
553 Lei
DR-312K Unitate Cilindru Konica Minolta  (110K) pentru bizhub 367 pn: A7Y00RD promotion
TN-326 Cartus Toner Negru (30K)...
288 Lei
TN-326 Cartus Toner Negru (30K) Konica Minolta pentru bizhub 308e și 368e (AAJ6050); promotion
Rola de Separare bypass Konica...
110 Lei
Rola de Separare bypass Konica Minolta, pentru echipamente bizhub pn: AA7N591100  promotion
TN-221K Cartus Toner Negru (24K)...
219 Lei
TN-221K Cartus Toner Negru (24K) Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A8K3150) promotion
TN-221C Cartus Toner Cyan (21K)...
386 Lei
TN-221C Cartus Toner Cyan (21K) Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A8K3450) promotion
TN-221M Cartus Toner Magenta (21K)...
386 Lei
TN-221M Cartus Toner Magenta (21K) Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A8K3350) promotion
TN-221Y Cartus Toner Galben (21K)...
386 Lei
TN-221Y Cartus Toner Galben (21K) Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A8K3250) promotion
TN-912 Cartus Toner Negru (40,8K)...
248 Lei
TN-912 Cartus Toner Negru (40,8K) Konica Minolta pentru bizhub Pro 958 (A8H5051); promotion
TN-515 Cartus Toner Negru (24.4K)...
213 Lei
TN-515 Cartus Toner Negru (24.4K) Konica Minolta pentru bizhub 458 și 558 (A9E8050); promotion
TN-516 Cartus Toner Negru (31,2K)...
225 Lei
TN-516 Cartus Toner Negru (31,2K) Konica Minolta pentru bizhub 458e, 558e si 658e (AAJ7050); promotion
TN328K Cartus Toner Negru (28K)...
190 Lei
TN328K Cartus Toner Negru (28K) Konica Minolta pentru bizhub C250i, C300i, C360i (AAV8150) promotion
TN328M Cartus Toner Magenta (28K)...
496 Lei
TN328M Cartus Toner Magenta (28K) Konica Minolta pentru bizhub C250i, C300i, C360i (AAV8350) promotion
TN328Y Cartus Toner Galben (28K)...
496 Lei
TN328Y Cartus Toner Galben (28K) Konica Minolta pentru bizhub C250i, C300i, C360i (AAV8250) promotion
TN328C Cartus Toner Cyan (28K) Konica...
496 Lei
TN328C Cartus Toner Cyan (28K) Konica Minolta pentru bizhub C250i, C300i, C360i (AAV8450) promotion
TN328CMYK Set Cartuse Toner C/M/Y/...
1.671 Lei
TN328CMYK Set Cartuse Toner C/M/Y/ Black (28K) Konica Minolta <br> pentru bizhub C250i, C300i, C360i (AAV8 450/350/250/150) promotion
TN626Y Cartus Toner Galben (28K/833g)...
548 Lei
TN626Y Cartus Toner Galben (28K/833g) Konica Minolta pentru bizhub C450i, C550i, C650i (ACV1250);
 promotion
TN-221CMYK Set Cartuse Toner...
1.377 Lei
TN-221CMYK Set Cartuse Toner Cyan/Magenta/Yellow/Black Konica Minolta pentru bizhub C227, C287, C367 (A8K3 450/350/250/150) promotion
Canon CRG-047 Cartus Toner Negru...
294 Lei
Canon CRG-047 Cartus Toner Negru (1,6K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF110, MF112 si MF113 (pn: 2164C002); promotion
Canon CRG-057H Cartus AIO Toner Negru...
888 Lei
Canon CRG-057H Cartus AIO Toner Negru (10K) pentru i-SENSYS serile MF440 si MF220 (3010C002); promotion
Canon CRG-057 Cartus AIO Toner Negru...
462 Lei
Canon CRG-057 Cartus AIO Toner Negru (3,1K) pentru i-SENSYS serile MF440 si MF220 (3009C002); promotion
Canon 712 Cartus All in One (1,5K)...
274 Lei
Canon 712 Cartus All in One (1,5K) pentru seriile de Imprimante i-Sensys  LPB3010, 3100 (pn:1870B002); promotion
Canon 713 Cartus All in One (2K)...
323 Lei
Canon 713 Cartus All in One (2K) pentru seriile de Imprimante Canon i-Sensys LPB3250 (pn:1871B002); promotion
Canon E-CVX 38 Cartus Toner Negru...
314 Lei
Canon E-CVX 38 Cartus Toner Negru (34,2K) pentru imageRunner Advance 4045, 4051, 4245 si 4251 (4791B002); promotion
Canon E-CVX 39 Cartus Toner Negru...
308 Lei
Canon E-CVX 39 Cartus Toner Negru (30,2K) pentru imageRunner Advance 4025, 4035, 4225 si 4235 (4792B002); promotion
Canon C-EXV42 Cartus Toner Negru...
124 Lei
Canon C-EXV42 Cartus Toner Negru (10,2K) pentru image RUNNER 2202 si 2204F (6908B002); promotion
Canon C-EXV43 Cartus Toner Negru...
221 Lei
Canon C-EXV43 Cartus Toner Negru (15,2K) pentru image RUNNER 400i si 500i (2788B002); promotion
Canon 034 Cartus Toner Negru (10,2K)...
506 Lei
Canon 034 Cartus Toner Negru (10,2K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF810C, MF820C, iR-C1200 si iR-C1225 (pn: 9454B001); promotion
Canon 034 Cartus Toner Magenta (7,3K)...
827 Lei
Canon 034 Cartus Toner Magenta (7,3K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF810C, MF820C, iR-C1200 si iR-C1225 (pn: 9452B001); promotion
Canon 034 Cartus Toner Cyan (7,3K)...
827 Lei
Canon 034 Cartus Toner Cyan (7,3K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF810C, MF820C, iR-C1200 si iR-C1225 (pn: 9453B001); promotion
Canon 034 Cartus Toner Galben (7,3K)...
827 Lei
Canon 034 Cartus Toner Galben (7,3K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF810C, MF820C, iR-C1200 si iR-C1225 (pn: 9451B001); promotion
Canon C-EXV45 Cartus Toner Negru...
524 Lei
Canon C-EXV45 Cartus Toner Negru (80K) pentru multifunctionale imageRUNNER C7260i, C7270i si C7280i (pn: 6942B002); promotion
Canon C-EXV45 Cartus Toner Cyan (52K)...
953 Lei
Canon C-EXV45 Cartus Toner Cyan (52K) pentru multifunctionale imageRUNNER C7260i, C7270i si C7280i (pn: 6944B002); promotion
Canon C-EXV45 Cartus Toner Magenta...
953 Lei
Canon C-EXV45 Cartus Toner Magenta (52K) pentru multifunctionale imageRUNNER C7260i, C7270i si C7280i (pn: 6946B002); promotion
Canon C-EXV45 Cartus Toner Galben...
953 Lei
Canon C-EXV45 Cartus Toner Galben (52K) pentru multifunctionale imageRUNNER C7260i, C7270i si C7280i (pn: 6948B002); promotion
Canon C-EXV47 Cartus Toner Negru...
174 Lei
Canon C-EXV47 Cartus Toner Negru (19K) pentru multifunctionale imageRUNNER C250i, C350i, C351iF, si altele (pn: 8516B002); promotion
Canon C-EXV47 Cartus Toner Cyan...
520 Lei
Canon C-EXV47 Cartus Toner Cyan (21,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C250i, C350i, C351iF, si altele (pn: 8517B002); promotion
Canon C-EXV47 Cartus Toner Magenta...
520 Lei
Canon C-EXV47 Cartus Toner Magenta (21,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C250i, C350i, C351iF, si altele (pn: 8518B002); promotion
Canon C-EXV47 Cartus Toner Galben...
520 Lei
Canon C-EXV47 Cartus Toner Galben (21,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C250i, C350i, C351iF, si altele (pn: 8519B002); promotion
Canon C-EXV48 Cartus Toner Negru...
204 Lei
Canon C-EXV48 Cartus Toner Negru (16,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C1325iF, C1335iF si C1335iFC (pn: 9106B002); promotion
Canon C-EXV48 Cartus Toner Cyan...
371 Lei
Canon C-EXV48 Cartus Toner Cyan (11,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C1325iF, C1335iF si C1335iFC (pn: 9107B002); promotion
Canon C-EXV48 Cartus Toner Magenta...
371 Lei
Canon C-EXV48 Cartus Toner Magenta (11,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C1325iF, C1335iF si C1335iFC (pn: 9108B002); promotion
Canon C-EXV48 Cartus Toner Galben...
371 Lei
Canon C-EXV48 Cartus Toner Galben (11,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C1325iF, C1335iF si C1335iFC (pn: 9109B002); promotion
Canon C-EXV49 Cartus Toner Negru...
280 Lei
Canon C-EXV49 Cartus Toner Negru (36K) pentru multifunctionale iR Advance C3320, C3325 si C3330 (pn: 8524B002); promotion
Canon C-EXV49 Cartus Toner Cyan (19K)...
398 Lei
Canon C-EXV49 Cartus Toner Cyan (19K) pentru multifunctionale iR Advance C3320, C3325 si C3330 (pn: 8525B002); promotion
Canon C-EXV49 Cartus Toner Magenta...
398 Lei
Canon C-EXV49 Cartus Toner Magenta (19K) pentru multifunctionale iR Advance C3320, C3325 si C3330 (pn: 8526B002); promotion
Canon C-EXV49 Cartus Toner Galben...
398 Lei
Canon C-EXV49 Cartus Toner Galben (19K) pentru multifunctionale iR Advance C3320, C3325 si C3330 (pn: 8527B002); promotion
Canon C-EXV50 Cartus Toner Negru...
311 Lei
Canon C-EXV50 Cartus Toner Negru (17,6K) pentru multifunctionale imageRUNNER 1435 (pn: 9436B002); promotion
Canon C-EXV51 Cartus Toner Negru...
665 Lei
Canon C-EXV51 Cartus Toner Negru (69K) pentru multifunctionale imageRUNNER C5535, C5540, C5550 si C5560 (pn: 0481B002); promotion
Canon C-EXV51 Cartus Toner Cyan (60K)...
1.299 Lei
Canon C-EXV51 Cartus Toner Cyan (60K) pentru multifunctionale imageRUNNER C5535, C5540, C5550 si C5560 (pn: 0482B002); promotion
Canon C-EXV51 Cartus Toner Galben...
1.299 Lei
Canon C-EXV51 Cartus Toner Galben (60K) pentru multifunctionale imageRUNNER C5535, C5540, C5550 si C5560 (pn: 0484B002); promotion
Canon C-EXV51 Cartus Toner Magenta...
1.299 Lei
Canon C-EXV51 Cartus Toner Magenta (60K) pentru multifunctionale imageRUNNER C5535, C5540, C5550 si C5560 (pn: 0483B002); promotion
Canon C-EXV53 Cartus Toner Negru...
404 Lei
Canon C-EXV53 Cartus Toner Negru (42,1K) pentru multifunctionale imageRUNNER 4525, 4535,4545 si 4551 (473C002); promotion
Canon C-EXV54 Cartus Toner Negru...
240 Lei
Canon C-EXV54 Cartus Toner Negru (15,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C3025 si C3125 (1394C002); promotion
Canon C-EXV54 Cartus Toner Cyan...
336 Lei
Canon C-EXV54 Cartus Toner Cyan (8,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C3025 si C3125 (1395C002); promotion
Canon C-EXV54 Cartus Toner Magenta...
336 Lei
Canon C-EXV54 Cartus Toner Magenta (8,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C3025 si C3125 (1396C002); promotion
Canon C-EXV54 Cartus Toner Galben...
336 Lei
Canon C-EXV54 Cartus Toner Galben (8,5K) pentru multifunctionale imageRUNNER C3025 si C3125 (1397C002); promotion
Canon CRG-040C Cartus Toner Cyan...
784 Lei
Canon CRG-040C Cartus Toner Cyan (5,4K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0458C001); promotion
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Negru...
419 Lei
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Negru (3,1K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3028C002); promotion
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Cyan...
419 Lei
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Cyan (2,3K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3027C002); promotion
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner...
419 Lei
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Magenta (2,3K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3026C002); promotion
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner...
419 Lei
Canon CRG-054H Cartus AIO Toner Galben (2,3K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3025C002); promotion
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Negru...
317 Lei
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Negru (1,5K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3024C002); promotion
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Cyan...
297 Lei
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Cyan (1,2K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3023C002); promotion
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner...
297 Lei
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Magenta (1,2K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3022C002); promotion
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Galben...
297 Lei
Canon CRG-054 Cartus AIO Toner Galben (1,2K) pentru i-Sensys LBP621Cw, LBP623Cdw,  MF641Cw, MF643Cdw si MF645Cx (3021C002); promotion
Canon CRG-056H Cartus AIO Toner Negru...
1.215 Lei
Canon CRG-056H Cartus AIO Toner Negru (21K) pentru i-Sensys LBP325, MF542 si MF543 (3008C002); promotion
Canon CRG-056 Cartus AIO Toner Negru...
886 Lei
Canon CRG-056 Cartus AIO Toner Negru (10K) pentru i-Sensys LBP325, MF542 si MF543 (3007C002); promotion
Canon CRG-056L Cartus AIO Toner Negru...
586 Lei
Canon CRG-056L Cartus AIO Toner Negru (5,1K) pentru i-Sensys LBP325, MF542 si MF543 (3006C002); promotion
Canon 049 Unitate Cilindru (12K)...
357 Lei
Canon 049 Unitate Cilindru (12K) pentru multifunctionale i-SENSYS  MF110, MF112 si MF113 (pn:2165C001); promotion
Canon 051 Unitate Cilindru (23K)...
392 Lei
Canon 051 Unitate Cilindru (23K) pentru i-SENSYS LPB162dw, MF264dw, MF267dw, MF269dw (pn:2170C001AA); promotion
Canon 051 Cartus Toner Negru (1,7K)...
309 Lei
Canon 051 Cartus Toner Negru (1,7K) pentru i-SENSYS LPB162, MF264dw, MF267DW si MF269DW (pn: 2168C002AA); promotion
Canon 051H Cartus Toner Negru (4,1K)...
462 Lei
Canon 051H Cartus Toner Negru (4,1K) pentru i-SENSYS LPB162, MF264dw, MF267DW si MF269DW (pn: 2169C002AA); promotion
Canon CRG-052H Cartus AIO Toner Negru...
784 Lei
Canon CRG-052H Cartus AIO Toner Negru (9,2K) pentru i-SENSYS LBP212dw, LBP214dw, LBP215x, MF421dw, MF426dw, MF428x, MF429x (2200C002); promotion
Canon CRG-052 Cartus AIO Toner Negru...
520 Lei
Canon CRG-052 Cartus AIO Toner Negru (3,1K) pentru i-SENSYS LBP212dw, LBP214dw, LBP215x, MF421dw, MF426dw, MF428x, MF429x (2199C002); promotion
Canon CRG-039H Cartus Toner Negru...
1.120 Lei
Canon CRG-039H Cartus Toner Negru (25K) pentru imprimante i-Sensys LPB351 si LPB352 (pn: 0288C001); promotion
Canon CRG-039 Cartus AIO Toner Negru...
678 Lei
Canon CRG-039 Cartus AIO Toner Negru (11K) pentru imprimante i-Sensys LPB351 si LPB352 (pn: 0287C001); promotion
Canon CRG-040BK Cartus Toner Negru...
622 Lei
Canon CRG-040BK Cartus Toner Negru (6,3K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0460C001); promotion
CRG-040HBK Cartus Toner Negru Canon...
846 Lei
CRG-040HBK Cartus Toner Negru Canon (12,5K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0461C001); promotion
CRG-040HC Cartus Toner Cyan Canon...
1.182 Lei
CRG-040HC Cartus Toner Cyan Canon (10K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0459C001); promotion
Canon CRG-040M Cartus Toner Magenta...
784 Lei
Canon CRG-040M Cartus Toner Magenta (5,4K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0456C001); promotion
CRG-040HM Cartus Toner Magenta Canon...
1.182 Lei
CRG-040HM Cartus Toner Magenta Canon (10K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0457C001); promotion
Canon CRG-040Y Cartus Toner Galben...
784 Lei
Canon CRG-040Y Cartus Toner Galben (5,4K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0454C001); promotion
CRG-040HY Cartus Toner Galben Canon...
1.182 Lei
CRG-040HY Cartus Toner Galben Canon (10K) pentru i-SENSYS LBP710Cx si LBP712Cx (0455C001); promotion
Canon CRG-041 Cartus Toner Negru...
898 Lei
Canon CRG-041 Cartus Toner Negru (10K) pentru i-SENSYS LBP312, MF522, MF525 (0452C002); promotion
Canon CRG-041H Cartus Toner Negru...
1.219 Lei
Canon CRG-041H Cartus Toner Negru (20K) pentru i-SENSYS LBP312, MF522, MF525 (0453C002); promotion
Canon CRG-045Y Cartus Toner Galben...
314 Lei
Canon CRG-045Y Cartus Toner Galben (1,3K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1239C002); promotion
Canon CRG-045M Cartus Toner Magenta...
314 Lei
Canon CRG-045M Cartus Toner Magenta (1,3K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1240C002); promotion
Canon CRG-045C Cartus Toner Cyan...
314 Lei
Canon CRG-045C Cartus Toner Cyan (1,3K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1241C002); promotion
Canon CRG-045BK Cartus Toner Negru...
289 Lei
Canon CRG-045BK Cartus Toner Negru (1,4K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1242C002); promotion
Canon CRG-045HY Cartus Toner Galben...
401 Lei
Canon CRG-045HY Cartus Toner Galben (2,2K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1243C002); promotion
Canon CRG-045HM Cartus Toner Magenta...
401 Lei
Canon CRG-045HM Cartus Toner Magenta (2,2K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1244C002); promotion
Canon CRG-045HC Cartus Toner Cyan...
401 Lei
Canon CRG-045HC Cartus Toner Cyan (2,2K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1245C002); promotion
Canon CRG-045HBK Cartus Toner Negru...
392 Lei
Canon CRG-045HBK Cartus Toner Negru (2,8K) pentru i-SENSYS LBP611Cn, LBP613Cx si MF631Cn, MF633Cdw, MF635Cx (1246C002); promotion
Canon CRG-046HBK Cartus Toner Negru...
560 Lei
Canon CRG-046HBK Cartus Toner Negru (6,3K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1254C002); promotion
Canon CRG-046BK Cartus Toner Negru...
339 Lei
Canon CRG-046BK Cartus Toner Negru (2,2K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1250C002); promotion
Canon CRG-046HC Cartus Toner Cyan...
778 Lei
Canon CRG-046HC Cartus Toner Cyan (5K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1254C002); promotion
Canon CRG-046HM Cartus Toner Magenta...
778 Lei
Canon CRG-046HM Cartus Toner Magenta (5K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1252C002); promotion
Canon CRG-046HY Cartus Toner Galben...
778 Lei
Canon CRG-046HY Cartus Toner Galben (5K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1251C002); promotion
Canon CRG-046C Cartus Toner Cyan...
457 Lei
Canon CRG-046C Cartus Toner Cyan (2,3K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1249C002); promotion
Canon CRG-046M Cartus Toner Magenta...
457 Lei
Canon CRG-046M Cartus Toner Magenta (2,3K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1248C002); promotion
Canon CRG-046Y Cartus Toner Galben...
457 Lei
Canon CRG-046Y Cartus Toner Galben (2,3K) pentru i-SENSYS LBP653, LBP654 si MF731, MF732, MF734 si MF735 (1247C002); promotion
Parteneri

Adresa: Str. Cpt. Av. Marasoiu, nr. 30, sector 1, Bucuresti, 011908
Tel./fax: (021) 231 1176, 231 1177; Fax: 230 5809
   Comercial: ;  Tehnic: ;  Service:

 

Copyright © 2004-2014 ATEC GLOBAL SYSTEMS SRL., CUI: 3738038, Reg.Com.: J40/8912/1993
www.price.ro - your shopping expert

Switch Cisco SF 200-48 (SLM248GT-EU)